Content title divider 8f525881e0a905f58de001f354d7c3debeeb0bdc06a5171141bcb97e87ac344a

Reference apartmánů k pronájmu na Lipně

Content title divider 8f525881e0a905f58de001f354d7c3debeeb0bdc06a5171141bcb97e87ac344a

SexyMamas na horách

"Nakonec se nám podařilo booknout luxusní apartmán na Lipně, kde jsme ani jedna do té doby nebyla. Apartmán byl opravdu hodně velkorysý – šlo o obrovský plně a také vkusně zařízený byt 3+1. Nechybělo nám tam vůbec nic a možná byl pro nás dvě až příliš velký (pohodlně by se tam vyspalo až 8 lidí). Každá jsme tak dokonce měla luxus vlastního pokoje. Byly jsme tam fakt hodně spokojené." Celý článek od SexyMamas najdete (zde)

Norman T., Taunton

The only sea in Czech Republic that you will enjoy. Your praise apartments, liked us, peace, quiet and comfort. Thank you for satellite and internet radio.

Ondřej K., Kroměříž
Tento apartmán jsme zvolili jako zázemí pro naši letní rodinnou dovolenou a byli jsme nadmíru spokojeni. Prostorný, čistý a perfektně zařízený apartmán nám všem dokonale vyhovoval. Dále bych pak velice ocenil ochotu a vstřícný přístup paní majitelky.

Karolína A., Benešov
Ubytování nad očekávání. Lepší jak na fotkách. Děti ocenily prostorné palandy :-). Líbilo se nám, chválím důraz paní majitelky na čistotu. 

Otakar D., Plzeň
Na Lipno jezdíme do apartmánů pravidelně, musích pochválit.

Daniela V., Olomouc
Určitě doporučuji. Zařízené a moderní, velké apartmá, které nám naprosto vyhovovalo.

Ing. Petr V., Praha
Pravidelně navštěvuji v letních měsících Lipno a po všech variací ubytování jezdím jen k Vám. Líbí se mi váš přístup k věrným zákazníkům a vždy pro ně nějaký bonus při příjezdu.

Roman R., Ostrava
Nevím jestli to dělá Lipno nebo Vaše apartmá, ale všechny starosti se mi u Vás rozplynou. Super je, že myslíte na podnikatele, takže rychlý internet, pracovna to je paráda. I na dovolené musím někdy kouknout do firmy - blbá doba, díky, přijedem zase.

Ivana T., Liberec
Jezdíme moc rádi na Lipno s celou rodinkou a už jsme si u Vás zvykli tak, že tam jezdíme jako do svého letního bytečku! Byli jsme potěšeni, jak jste nám vyšli rychle vstříc s postýlkou pro našeho nejmenšího a rychle jí k vám pořídili!

Mgr. Adam N., Praha
Jezdím k Vám se dát do pohody! Při mé práci pořád sedím a píšu na noťasu. I když píšu i u Vás chodím dvakrát denně běhat a vždy se vracím nabitý elánem zpět do Prahy. Díky za pobyt a zase v září.

Ondra V., Praha
Jsem trochu náročnější a rád si užívám pohodičky. Když se vyřádím na vodě, chci pěkné prostředí, klídek a dát si skleničku něčeho výborného a hodit se do relaxu. K tomu patří slušný komfort nerad si něco odpírám. Sednu do křesla koukám na západ slunce, držím skleničku s něčím vysokoalkoholovým a pak mi nic nechybí :-). V říjnu u Vás!