Content title divider 8f525881e0a905f58de001f354d7c3debeeb0bdc06a5171141bcb97e87ac344a

Luxusní ubytování na Lipně za příznivé ceny

Content title divider 8f525881e0a905f58de001f354d7c3debeeb0bdc06a5171141bcb97e87ac344a

Ubytování v luxusních apartmánech v Lipně nad Vltavou.

Apartmánový dům je v centrální části Lipna nad Vltavou s ideální dostupností pro zábavu, tak i nákupy a využití všech služeb v okolí. Pár stovek metrů je hlavní pláž Lipna, u domu zastávka skibusu přímo na sjezdovku.

Apartmány jsou nad poměry s vysokou kvalitou ubytování s velikostí 120 m² s bezkonkurenčním vybavením pro uspokojení těch nejvyšších nároků na prostor a pohodlí.

V prostorech obývacích pokojů naleznete dostatečně prostornou sedací soupravu, domácí kino, každý apartmán je vybaven novými 50" nebo 55" LED televizemi se satelitním příjmem stovek programů včetně HD a možností přehrávání z USB disků.

Apartmány disponují dvěma balkóny a celkově svým vybavením a prostorností cílí na velmi náročnou klientelu.

Apartmány Lipno Exclusive

Disponují velmi prostorným obývacím pokojem se sedací soupravu určenou pro odpočinek i pohodlí s prostorem až pro 12 lidí. Obývák je spojen novou moderní kuchyňskou linkou s plnohodnotným vybavením. Jídelní kout je minimálně pro šest lidí a celkově lipenské apartmá Exclusive vyniká svým luxusem. Apartmány Exlusive byly nedávno zrekonstruované a kompletně nově vybavené.

Kuchyně, jak bylo zmíněno jsou zařízeny kompletním vybavením pro vlastní stravování s kvalitními spotřebiči, lednicí s mrazákem, horkovzdušnou troubou s grilem, myčkou, indukční deskou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je samozřejmě plný servis nádobí a vybavení, pro nejmenší máme připravenou dětskou jídelní židličku nebo postýlku.

Apartmá Lipno Exlusive disponuje dvěma ložnicemi s plnohodnotnými dvoulůžky se zdravotními protialergickými matracemi. Ve druhé ložnici je i pracovní kout se stolem a 24" LED monitorem. Je samozřejmě k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi připojení. Pro zábavu je k dispozici 50" 3D LED televize s možností přehrávání z USB disků.

Apartmány Lipno Comfort

Ideálnější pro rodiny s většími dětmi nicméně rozhodně nabízí taktéž vysoký nadstandard ubytování. V apartmá Lipno Comfort jedna místnost může sloužit jako dětský pokoj, sekundární ložnice, neboť obsahují dvě dvojlůžka nad sebou.

Ti zaměstnaní využijí pracovní kout s dispozicí 24" LED monitor pro připojení notebooku (včetně Apple notebooků). Bezdrátové vysokorychlostní připojení do internetu je k dispozici ve všech apartmánech. Průměrná rychlost internetu je 6 mbps.

Ložnice je navržena pro dokonalé pohodlí i prostor k odpočinku. Jsou k dispozici široké manželské dvojlůžka s komfortní matrací jako odkládací prostor slouží prostorné skříně a pro nejmenší na požádání přistavíme dětskou postýlku zdarma.

V koupelnách je Vám k dispozici vana i sprchová zástěna. Všechny apartmány LipnoApartments.com jsou protialergenní (přikrývky, malby, tapety, bez koberců) s vyšším důrazem na čistotu a elegantní prostředí, proto není dovolen pobyt jakýkoliv zvířat a kouření je povoleno pouze na balkonkách mimo obytný prostor apartmánů.

K dispozici jsou také sklepní prostory v přízemí, pro umístění kol, lyží a kočárků.